VIIKKOVUOKRA: 1300-1700€
ÄKKILÄHDÖT: ota yhteyttä niin sovitaan hinnasta!
Tämä ihana mökki majoittaa jopa 12 hengen seurueen. Mökissä on 3 makuuhuonetta sekä vierasmökki. Kaiken kruunaa iso palju sekä aurinkoinen piha.
Näyttävälle paikalle, loivaan rinteeseen perustettu päärakennus on talviasuttava kaikilla mukavuuksilla. Tupakeittiön ikkunoista on upea näkymä järvelle. Päätalon kolme makuuhuonetta, olohuone, 2 WC:tä, sauna ja suihkutilat, takkahuone sekä erillinen vierasmökki keittiöineen mahdollistavat isommankin seurueen majoittumisen. Tähän vaikuttavaan huvilaan majoittuu jopa 12 hengen seurue.
Laadukkaat tulisijat tuovat mukavaa lämpöä tupiin. Kiinteistöön liitetty valokuitu takaa yhteyden etätyöläiselle. Huvilan viihtyisän parvekkeen ja kuistin lisäksi tilalla on muun muassa huvimaja ja grillikota, jotka luovat hyvät puitteet ulkona syömiseen ja nautiskeluun. Puulämmitteinen palju takaa lomastanne ikimuistoisen. Maakellarissa säilöö herkut ja viinit.
Paljun käyttö sisältyy hintaan
Makuuhuoneiden lukumäärä: päärakennus 3 + vierasmökki 1
Päärakennus:
Yläkerta makuuhuone 1: parisänky
Yläkerta makuuhuone 2: kerrossänky & sohvasänky lapselle (n. 150cm)
Alakerta makuuhuone: parisänky + 1 hengenvuode ( ei näy pohjapiirroksessa)
Vierasmökki: parisänky & 2 hengen sohvasänky
Villassa majoittuu mukavasti 6 aikuista ja 6 lasta
Vauvoille löytyy myös matkasänky.
HUOM! Tätä huvilaa ei vuokrata nuorisoryhmille (alle 25 v). Ei juhlia eikä tapahtumia. Huomioittehan, että naapurimökki sijaitsee näköetäisyydellä, joten toivomme, että heidän rauhaa kunnioitetaan.
Viikkovuokra
vkot 25-30 (20.6.-31.7.): 1700€ /vko
Muina kesäkuukausina 1500€/vko, syyskuu-huhtikuu 1300€/vko
Kesäkausi: toukokuu-elokuu
Viikko: 6 yötä, 7 päivää.
Vessapaperi, käsipyyhkeet sekä tiskirätit, tiskin pesuaineet ja tiskikoneen tabletit & muut siivousvälineet kuuluvat vuokrahintaan.
Vakuusmaksu 200€ peritään vuokran maksun yhteydessä ja palautetaan vuokralaiselle vuokra-ajan päätyttyä.
Loppusiivous: 150€
Liinavaatteet & pyyhkeet: 20€/henkilö
Lemmikkimaksu 35€/viipymä
Palju sisältyy vuokrahintaan, mutta loppusiivous maksuun ei sisälly paljun pesua, joten huolehditan, että palju on pesty käytön jälkeen.
Äkkilähdöt: Ota yhteyttä niin sovitaan hinnasta!
Toiminto ei ole käytössä, koska olet kieltänyt evästeiden käytön tähän tarkoitukseen. Muuta valintojasi evästeasetuksista.
Aloita klikkaamalla Rekisteröidy-linkkiä sivun yläreunassa, anna sähköpostiosoitteesi ja viimeistele rekisteröityminen sähköpostiin saamasi linkin kautta. Sähköpostiosoite toimii jatkossa käyttäjätunnuksenasi.
Tämän jälkeen voit vastaanottaa maksuja tilillesi. Vuokraaja maksaa varauksen Nettimaksulla, joka on Nettivuokrauksen oma, luotettava maksutapa. Lue lisää Nettimaksusta.
Täytä ilmoituksen kuvausteksti huolella ja panosta valokuviin. Lue vinkit tästä. Ilmoituksen jättäminen on ilmaista. Toteutuneista vuokrauksista veloitetaan 10-15% komissio.
Voit hallinnoida varauksia ja sopia vuokrauksen yksityiskohdista suoraan palvelun työpöydän kautta. Lisää vinkkejä varauksien hallintaan löydät tästä. Asiakaspalvelumme on tukena mahdollisissa ongelmatilanteissa. Myös Usein kysyttyä-sivulta löydät vastauksia.